"Ceed GT 1.6 T-GDi 16V güvenilir mi, nelere dikkat etmeli?"
İkinci el Kia Ceed GT 1.6 T-GDi 16V 2015 alırken en çok dile getirilen konu: Gerçek dünya yakıt tüketimi homologasyon değerlerinden yüksek.
Sınırlı doğrulanmış veri
En çok dile getirilen konu: Gerçek dünya yakıt tüketimi homologasyon değerlerinden yüksek. Bakım geçmişi ve test sürüşü kritik.
Motor / versiyon
GT 1.6 T-GDi 16V
Model yılları
2015
Bilinen sorunlar ve riskler
En çok dile getirilenden başlayarak, her biri kaynağıyla.
Gerçek dünya yakıt tüketimi homologasyon değerlerinden yüksek
Sık duyulur
Bağımsız yol testleri, 1.6 TGDI 204 hp motorun gerçek dünya yakıt tüketiminin, özellikle hızlı veya karma sürüş ve sportif kullanımda, beyan edilen/homologasyon değerlerine göre belirgin şekilde yüksek olabileceğini bildiriyor. Testler ortalama değerleri 9-10 l/100 km civarında kaydetti
Other
Kia Ceed GT 1.6 T-GDi 16V yorumu: alınır mı, nasıl bir araba?
Kia Ceed GT 1.6 T-GDi 16V için kaynaklarda öne çıkan başlık Gerçek dünya yakıt tüketimi homologasyon değerlerinden yüksek; alınır mı sorusunun cevabı büyük ölçüde GAMMAII/G4FJ tercihine ve bu başlıkların bakım/servis geçmişinde nasıl göründüğüne bağlı.
Kaynaklarda öne çıkan dikkat noktası: Gerçek dünya yakıt tüketimi homologasyon değerlerinden yüksek
Kia Ceed GT 1.6 T-GDi 16V teknik özellikler
Kia Ceed GT 1.6 T-GDi 16V 2015 için bagaj hacmi 380 litre, yakıt tüketimi 7,4 l/100 km (şehir 9,7 l/100 km · şehir dışı 6,1 l/100 km), 0–100 hızlanması 7,7 saniye.
Bagaj hacmi
380 litre
Yakıt tüketimi
7,4 l/100 km (şehir 9,7 l/100 km · şehir dışı 6,1 l/100 km)
Tek bir evet/hayır yerine kaynaklardaki dikkat başlıklarını bakım geçmişiyle birlikte okumak daha güvenli. Bu sayfada öne çıkan başlık: Gerçek dünya yakıt tüketimi homologasyon değerlerinden yüksek. Alım kararı GAMMAII/G4FJ ve servis kayıtlarına göre değişir.
Kia Ceed GT 1.6 T-GDi 16V nasıl bir araba?+
Kaynaklarda Kia Ceed GT 1.6 T-GDi 16V için sık geçen dikkat çerçevesi: Gerçek dünya yakıt tüketimi homologasyon değerlerinden yüksek. Detaylı kartlar bu sayfadaki bilinen sorunlar bölümünde; motor/yıl tercihini birlikte okuyun.
Kia Ceed GT 1.6 T-GDi 16V kronik sorunları neler?+
Kaynaklarda öne çıkan başlıklar: Gerçek dünya yakıt tüketimi homologasyon değerlerinden yüksek.
Kia Ceed GT 1.6 T-GDi 16V alırken nelere dikkat etmeli?+
2015 model GT 1.6 T-GDi 16V alırken servis geçmişi, test sürüşü ve motor/şanzıman uyarılarına bakmak gerekir. En sık raporlanan konular: Gerçek dünya yakıt tüketimi homologasyon değerlerinden yüksek.
Carbeak verileri nasıl toplanıyor?+
Bu sayfadaki kartlar Difetti arıza veritabanı kayıtlarından türetilir; kaynak araç ile hedef araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu doğrulanır. Yetersiz kanıt olan başlıklar gösterilmez.
Doğrulayamadığımız iddiayı yazmıyoruz. Kartlar kaynak doğrulamasından geçmiş Difetti arıza kayıtlarına dayanır; hedef araç ile kaynak araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu kontrol edilir.