"Passat 2.0 FSI 4MOTION güvenilir mi, nelere dikkat etmeli?"
İkinci el Volkswagen Passat 2.0 FSI 4MOTION 2010 alırken en çok dile getirilen konu: Ateşleme bobini/buji arızaları ve düzensiz ateşleme; Zamanlama kayışı/zinciri aşınması veya kopması. Ayrıca Su pompası / soğutma devresi arızaları de sık raporlanıyor.
Dikkatli ol
En çok dile getirilen konu: Ateşleme bobini/buji arızaları ve düzensiz ateşleme; Zamanlama kayışı/zinciri aşınması veya kopması. Bakım geçmişi ve test sürüşü kritik.
Motor / versiyon
2.0 FSI 4MOTION
Model yılları
2010
Bilinen sorunlar ve riskler
En çok dile getirilenden başlayarak, her biri kaynağıyla.
Ateşleme bobini/buji arızaları ve düzensiz ateşleme; Zamanlama kayışı/zinciri aşınması veya kopması
Sık duyulur
FSI motorlarda ateşleme bobinleri ve bujilerde tekrarlayan arızalar düzensiz ateşlemeye, titreşimlere, arıza lambasının yanmasına ve güç kaybına neden olur. Ayrıca 2.0 FSI motorunda zamanlama sistemi bileşenlerinde (gerdiriciler, kayış/zincir) aşınma veya arıza görülebilir; bu da çalıştırma veya rölantide metalik seslere ve ciddi motor hasarına yol açabilir
Engine Internal
Su pompası / soğutma devresi arızaları
Sık duyulur
2.0 FSI motorlarda su pompası ve soğutma devresi bileşenlerinde arızalar bildiriliyor: soğutma sıvısı kaybı, anormal sesler ve aşırı ısınma riski. Pompa veya termostat arızası, motorun hızla aşırı ısınmasına ve hasara yol açabilir
Cooling
Karbon birikintileri ve enjeksiyon sorunları
Sık duyulur
FSI motorlarda doğrudan enjeksiyon, valflerde ve emme kanallarında karbon birikintisi oluşumunu teşvik ederek güç kaybı, rölanti dalgalanması ve artan ses nedeni olabilir
Engine Internal
Aşırı yağ tüketimi
Ara sıra
2.0 FSI motorun normalden yüksek yağ tüketimi sıkça bildiriliyor, bakımlar arasında sık sık yağ eklenmesi gerekiyor
Engine Internal
Volkswagen Passat 2.0 FSI 4MOTION yorumu: alınır mı, nasıl bir araba?
Volkswagen Passat 2.0 FSI 4MOTION için kaynaklarda öne çıkan başlık Ateşleme bobini/buji arızaları ve düzensiz ateşleme; Zamanlama kayışı/zinciri aşınması veya kopması; alınır mı sorusunun cevabı büyük ölçüde BLR tercihine ve bu başlıkların bakım/servis geçmişinde nasıl göründüğüne bağlı.
Kaynaklarda öne çıkan dikkat noktası: Ateşleme bobini/buji arızaları ve düzensiz ateşleme; Zamanlama kayışı/zinciri aşınması veya kopması
Ek dikkat noktası: Su pompası / soğutma devresi arızaları
Volkswagen Passat 2.0 FSI 4MOTION teknik özellikler
Volkswagen Passat 2.0 FSI 4MOTION 2010 için bagaj hacmi 541 litre, yakıt tüketimi 8,5 l/100 km (şehir 11,9 l/100 km · şehir dışı 6,5 l/100 km), 0–100 hızlanması 10,2 saniye.
Bagaj hacmi
541 litre
Yakıt tüketimi
8,5 l/100 km (şehir 11,9 l/100 km · şehir dışı 6,5 l/100 km)
0–100 km/s
10,2 saniye
Azami hız
209 km/s
Lastik ebatları
215/55 R16
Yakıt deposu
68 litre
Boyutlar (U×G×Y)
4765 × 1820 × 1472 mm
Aynı versiyon, farklı yıl
2010
Sık sorulanlar
Volkswagen Passat 2.0 FSI 4MOTION alınır mı?+
Tek bir evet/hayır yerine kaynaklardaki dikkat başlıklarını bakım geçmişiyle birlikte okumak daha güvenli. Bu sayfada öne çıkan başlık: Ateşleme bobini/buji arızaları ve düzensiz ateşleme; Zamanlama kayışı/zinciri aşınması veya kopması. Alım kararı BLR ve servis kayıtlarına göre değişir.
Volkswagen Passat 2.0 FSI 4MOTION nasıl bir araba?+
Kaynaklarda Volkswagen Passat 2.0 FSI 4MOTION için sık geçen dikkat çerçevesi: Ateşleme bobini/buji arızaları ve düzensiz ateşleme; Zamanlama kayışı/zinciri aşınması veya kopması. Detaylı kartlar bu sayfadaki bilinen sorunlar bölümünde; motor/yıl tercihini birlikte okuyun.
Volkswagen Passat 2.0 FSI 4MOTION kronik sorunları neler?+
Kaynaklarda öne çıkan başlıklar: Ateşleme bobini/buji arızaları ve düzensiz ateşleme; Zamanlama kayışı/zinciri a…; Su pompası / soğutma devresi arızaları; Karbon birikintileri ve enjeksiyon sorunları.
Volkswagen Passat 2.0 FSI 4MOTION alırken nelere dikkat etmeli?+
2010 model 2.0 FSI 4MOTION alırken servis geçmişi, test sürüşü ve motor/şanzıman uyarılarına bakmak gerekir. En sık raporlanan konular: Ateşleme bobini/buji arızaları ve düzensiz ateşleme; Zamanlama kayışı/zinciri aşınması veya kopması; Su pompası / soğutma devresi arızaları; Karbon birikintileri ve enjeksiyon sorunları.
Carbeak verileri nasıl toplanıyor?+
Bu sayfadaki kartlar Difetti arıza veritabanı kayıtlarından türetilir; kaynak araç ile hedef araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu doğrulanır. Yetersiz kanıt olan başlıklar gösterilmez.
Doğrulayamadığımız iddiayı yazmıyoruz. Kartlar kaynak doğrulamasından geçmiş Difetti arıza kayıtlarına dayanır; hedef araç ile kaynak araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu kontrol edilir.