Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic kronik sorunları neler?

2014 · 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic · 4 doğrulanmış bulgu
"Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic güvenilir mi, nelere dikkat etmeli?"

İkinci el Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic 2014 alırken en çok dile getirilen konu: Yağ doldurma kapağından duman/fışkırtma (karter basıncı). Ayrıca Yakıt besleme düzensizliği / rölanti sorunu de sık raporlanıyor.

Dikkatli ol

En çok dile getirilen konu: Yağ doldurma kapağından duman/fışkırtma (karter basıncı). Bakım geçmişi ve test sürüşü kritik.

Motor / versiyon
1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic
Model yılları
2014

Bilinen sorunlar ve riskler

En çok dile getirilenden başlayarak, her biri kaynağıyla.

Yağ doldurma kapağından duman/fışkırtma (karter basıncı)

Sık duyulur

Test sürüşü sonrası yağ kapağı açıldığında koyu duman veya buhar çıkışı ve yağ sızıntısı görülebilir; bu aşırı karter basıncını işaret eder

Engine Internal

Yakıt besleme düzensizliği / rölanti sorunu

Sık duyulur

1.4 Boosterjet motorda yakıt besleme düzensizliği bildiriliyor: bazı koşullarda zor çalışma, küçük güç boşlukları veya daha az pürüzsüz rölanti

Fuel System

Yakıt tüketimi ve algılanan performans (turbo: gecikme veya güç kaybı bildiriliyor)

Sık duyulur

Forumlarda ve teknik sayfalarda turboşarj davranışı ve doğrusal olmayan performans algısı (gecikme, anlık güç kaybı) hakkında seyrek raporlar

Turbo

Aşırı yağ tüketimi / 'yağ yakma'

Ara sıra

Sahipler, 1.4 Boosterjet motorlarda normalden yüksek yağ tüketimi ve yağ kapağı açıldığında duman/köpük bildiriyor

Engine Internal

Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic yorumu: alınır mı, nasıl bir araba?

Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic için kaynaklarda öne çıkan başlık Yağ doldurma kapağından duman/fışkırtma (karter basıncı); alınır mı sorusunun cevabı büyük ölçüde K14C-DITC tercihine ve bu başlıkların bakım/servis geçmişinde nasıl göründüğüne bağlı.

Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic teknik özellikler

Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic 2014 için bagaj hacmi 375 litre, yakıt tüketimi 5,5 l/100 km (şehir 6,4 l/100 km · şehir dışı 5 l/100 km), 0–100 hızlanması 10,2 saniye.

Bagaj hacmi
375 litre
Yakıt tüketimi
5,5 l/100 km (şehir 6,4 l/100 km · şehir dışı 5 l/100 km)
0–100 km/s
10,2 saniye
Azami hız
200 km/s
Lastik ebatları
215/55 R17
Yakıt deposu
47 litre
Boyutlar (U×G×Y)
4175 × 1775 × 1610 mm

Aynı versiyon, farklı yıl

Sık sorulanlar

Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic alınır mı?+
Tek bir evet/hayır yerine kaynaklardaki dikkat başlıklarını bakım geçmişiyle birlikte okumak daha güvenli. Bu sayfada öne çıkan başlık: Yağ doldurma kapağından duman/fışkırtma (karter basıncı). Alım kararı K14C-DITC ve servis kayıtlarına göre değişir.
Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic nasıl bir araba?+
Kaynaklarda Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic için sık geçen dikkat çerçevesi: Yağ doldurma kapağından duman/fışkırtma (karter basıncı). Detaylı kartlar bu sayfadaki bilinen sorunlar bölümünde; motor/yıl tercihini birlikte okuyun.
Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic kronik sorunları neler?+
Kaynaklarda öne çıkan başlıklar: Yağ doldurma kapağından duman/fışkırtma (karter basıncı); Yakıt besleme düzensizliği / rölanti sorunu; Yakıt tüketimi ve algılanan performans (turbo: gecikme veya güç kaybı bildirili….
Suzuki Vitara 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic alırken nelere dikkat etmeli?+
2014 model 1.4 BOOSTERJET ALLGRIP Automatic alırken servis geçmişi, test sürüşü ve motor/şanzıman uyarılarına bakmak gerekir. En sık raporlanan konular: Yağ doldurma kapağından duman/fışkırtma (karter basıncı); Yakıt besleme düzensizliği / rölanti sorunu; Yakıt tüketimi ve algılanan performans (turbo: gecikme veya güç kaybı bildiriliyor).
Carbeak verileri nasıl toplanıyor?+
Bu sayfadaki kartlar Difetti arıza veritabanı kayıtlarından türetilir; kaynak araç ile hedef araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu doğrulanır. Yetersiz kanıt olan başlıklar gösterilmez.

Doğrulayamadığımız iddiayı yazmıyoruz. Kartlar kaynak doğrulamasından geçmiş Difetti arıza kayıtlarına dayanır; hedef araç ile kaynak araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu kontrol edilir.

Başka bir araca mı bakıyorsun?

Marka, model ve yılı seç, raporu 30 saniyede gör.

Hemen analiz et