"Captur 1.6 E-TECH Hybrid Multimode güvenilir mi, nelere dikkat etmeli?"
İkinci el Renault Captur 1.6 E-TECH Hybrid Multimode 2022 alırken en çok dile getirilen konu: Sert debriyaj pedalı ve sarsıntılı kalkışlar. Ayrıca Şanzıman tepkisinde belirsizlik / vites geçiş gecikmeleri de sık raporlanıyor.
Sınırlı doğrulanmış veri
En çok dile getirilen konu: Sert debriyaj pedalı ve sarsıntılı kalkışlar. Bakım geçmişi ve test sürüşü kritik.
Motor / versiyon
1.6 E-TECH Hybrid Multimode
Model yılları
2022
Bilinen sorunlar ve riskler
En çok dile getirilenden başlayarak, her biri kaynağıyla.
Sert debriyaj pedalı ve sarsıntılı kalkışlar
Sık duyulur
İtalyan kullanıcılar, debriyaj pedalında sertlik ve özellikle şehir içi trafiğinde düşük hızda kalkışlarda ara sıra sarsıntı veya ileri fırlama bildiriyor
Clutch
Şanzıman tepkisinde belirsizlik / vites geçiş gecikmeleri
Sık duyulur
Bazı şikayetler, bir sonraki vitese geçişte gecikme yaşandığını, bunun sollamayı zorlaştırdığını ve yüksek devirde ilerlemeye (belirli bir hızın ötesinde hızlanma eksikliği algısı) neden olduğunu bildiriyor
Transmission
Renault Captur 1.6 E-TECH Hybrid Multimode yorumu: alınır mı, nasıl bir araba?
Renault Captur 1.6 E-TECH Hybrid Multimode için kaynaklarda öne çıkan başlık Sert debriyaj pedalı ve sarsıntılı kalkışlar; alınır mı sorusunun cevabı büyük ölçüde H4M632 tercihine ve bu başlıkların bakım/servis geçmişinde nasıl göründüğüne bağlı.
Kaynaklarda öne çıkan dikkat noktası: Sert debriyaj pedalı ve sarsıntılı kalkışlar
Ek dikkat noktası: Şanzıman tepkisinde belirsizlik / vites geçiş gecikmeleri
Renault Captur 1.6 E-TECH Hybrid Multimode teknik özellikler
Renault Captur 1.6 E-TECH Hybrid Multimode 2022 için bagaj hacmi 326 litre, 0–100 hızlanması 10,6 saniye.
Renault Captur 1.6 E-TECH Hybrid Multimode alınır mı?+
Tek bir evet/hayır yerine kaynaklardaki dikkat başlıklarını bakım geçmişiyle birlikte okumak daha güvenli. Bu sayfada öne çıkan başlık: Sert debriyaj pedalı ve sarsıntılı kalkışlar. Alım kararı H4M632 ve servis kayıtlarına göre değişir.
Renault Captur 1.6 E-TECH Hybrid Multimode nasıl bir araba?+
Kaynaklarda Renault Captur 1.6 E-TECH Hybrid Multimode için sık geçen dikkat çerçevesi: Sert debriyaj pedalı ve sarsıntılı kalkışlar. Detaylı kartlar bu sayfadaki bilinen sorunlar bölümünde; motor/yıl tercihini birlikte okuyun.
Renault Captur 1.6 E-TECH Hybrid Multimode kronik sorunları neler?+
Kaynaklarda öne çıkan başlıklar: Sert debriyaj pedalı ve sarsıntılı kalkışlar; Şanzıman tepkisinde belirsizlik / vites geçiş gecikmeleri.
Renault Captur 1.6 E-TECH Hybrid Multimode alırken nelere dikkat etmeli?+
2022 model 1.6 E-TECH Hybrid Multimode alırken servis geçmişi, test sürüşü ve motor/şanzıman uyarılarına bakmak gerekir. En sık raporlanan konular: Sert debriyaj pedalı ve sarsıntılı kalkışlar; Şanzıman tepkisinde belirsizlik / vites geçiş gecikmeleri.
Carbeak verileri nasıl toplanıyor?+
Bu sayfadaki kartlar Difetti arıza veritabanı kayıtlarından türetilir; kaynak araç ile hedef araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu doğrulanır. Yetersiz kanıt olan başlıklar gösterilmez.
Doğrulayamadığımız iddiayı yazmıyoruz. Kartlar kaynak doğrulamasından geçmiş Difetti arıza kayıtlarına dayanır; hedef araç ile kaynak araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu kontrol edilir.