"Elantra 1.4 Turbo GDI DCT güvenilir mi, nelere dikkat etmeli?"
İkinci el Hyundai Elantra 1.4 Turbo GDI DCT 2019 alırken en çok dile getirilen konu: Aşırı yağ tüketimi (yanma). Ayrıca Motor arızası / blok ve motor değişimi (vakalar) de sık raporlanıyor.
Sınırlı doğrulanmış veri
En çok dile getirilen konu: Aşırı yağ tüketimi (yanma). Bakım geçmişi ve test sürüşü kritik.
Motor / versiyon
1.4 Turbo GDI DCT
Model yılları
2019
Bilinen sorunlar ve riskler
En çok dile getirilenden başlayarak, her biri kaynağıyla.
Aşırı yağ tüketimi (yanma)
Sık duyulur
Bazı 1.6 MPI motorlarda aşırı yağ tüketimi, duman emisyonu ve güç kaybı bildiriliyor
Engine Internal
Motor arızası / blok ve motor değişimi (vakalar)
Sık duyulur
Hyundai 1.6 motorlu bazı kullanıcılar, tekrarlayan sorunlar sonrası motor değişimi veya büyük onarım gerektiren ciddi sorunlar bildiriyor
Engine Internal
Hyundai Elantra 1.4 Turbo GDI DCT yorumu: alınır mı, nasıl bir araba?
Hyundai Elantra 1.4 Turbo GDI DCT için kaynaklarda öne çıkan başlık Aşırı yağ tüketimi (yanma); alınır mı sorusunun cevabı büyük ölçüde KAPPAII/G4LD tercihine ve bu başlıkların bakım/servis geçmişinde nasıl göründüğüne bağlı.
Kaynaklarda öne çıkan dikkat noktası: Aşırı yağ tüketimi (yanma)
Ek dikkat noktası: Motor arızası / blok ve motor değişimi (vakalar)
Hyundai Elantra 1.4 Turbo GDI DCT teknik özellikler
Hyundai Elantra 1.4 Turbo GDI DCT 2019 için bagaj hacmi 408 litre.
Tek bir evet/hayır yerine kaynaklardaki dikkat başlıklarını bakım geçmişiyle birlikte okumak daha güvenli. Bu sayfada öne çıkan başlık: Aşırı yağ tüketimi (yanma). Alım kararı KAPPAII/G4LD ve servis kayıtlarına göre değişir.
Hyundai Elantra 1.4 Turbo GDI DCT nasıl bir araba?+
Kaynaklarda Hyundai Elantra 1.4 Turbo GDI DCT için sık geçen dikkat çerçevesi: Aşırı yağ tüketimi (yanma). Detaylı kartlar bu sayfadaki bilinen sorunlar bölümünde; motor/yıl tercihini birlikte okuyun.
Hyundai Elantra 1.4 Turbo GDI DCT kronik sorunları neler?+
Kaynaklarda öne çıkan başlıklar: Aşırı yağ tüketimi (yanma); Motor arızası / blok ve motor değişimi (vakalar).
Hyundai Elantra 1.4 Turbo GDI DCT alırken nelere dikkat etmeli?+
2019 model 1.4 Turbo GDI DCT alırken servis geçmişi, test sürüşü ve motor/şanzıman uyarılarına bakmak gerekir. En sık raporlanan konular: Aşırı yağ tüketimi (yanma); Motor arızası / blok ve motor değişimi (vakalar).
Carbeak verileri nasıl toplanıyor?+
Bu sayfadaki kartlar Difetti arıza veritabanı kayıtlarından türetilir; kaynak araç ile hedef araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu doğrulanır. Yetersiz kanıt olan başlıklar gösterilmez.
Doğrulayamadığımız iddiayı yazmıyoruz. Kartlar kaynak doğrulamasından geçmiş Difetti arıza kayıtlarına dayanır; hedef araç ile kaynak araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu kontrol edilir.