Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat kronik sorunları neler?

2010 · 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat · 5 doğrulanmış bulgu
"Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat güvenilir mi, nelere dikkat etmeli?"

İkinci el Fiat Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat 2010 alırken en çok dile getirilen konu: Rejenerasyonlardan kaynaklanan yağ seyrelmesi ve buna bağlı aşınma. Ayrıca Tıkalı partikül filtresi (FAP/DPF) de sık raporlanıyor.

Dikkatli ol

En çok dile getirilen konu: Rejenerasyonlardan kaynaklanan yağ seyrelmesi ve buna bağlı aşınma. Bakım geçmişi ve test sürüşü kritik.

Motor / versiyon
1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat
Model yılları
2010

Bilinen sorunlar ve riskler

En çok dile getirilenden başlayarak, her biri kaynağıyla.

Rejenerasyonlardan kaynaklanan yağ seyrelmesi ve buna bağlı aşınma

Sık duyulur

Sık veya tamamlanmamış aktif rejenerasyonlar, yakıtın yağlama sistemine girmesine (yağ seyrelmesi) neden olarak mekanik bileşen aşınması riskini artırabilir

Engine Internal

Tıkalı partikül filtresi (FAP/DPF)

Sık duyulur

1.6 Multijet 90 HP dizel motorun, özellikle şehir içi kullanım ve kısa mesafelerde eksik DPF rejenerasyonlarına duyarlı olduğu kullanıcılar tarafından sıkça bildiriliyor

Exhaust Emissions

Turbo/aktüatör arızaları veya sorunları

Sık duyulur

Yağ kirliliği, yetersiz yağlama veya kurum birikimi nedeniyle turbo veya atık kapısı aktüatörü sorunları (yavaş tepki, sıkışma, arıza) bildiriliyor

Turbo

Tıkanmış EGR valfi ve karbon birikintileri

Ara sıra

Multijet motorlarda EGR valfi ve emme kanallarında kurum ve karbon birikintileri oluşma eğilimindedir; bu durum rölantide dalgalanma, hızlanmada isteksizlik, artan yakıt tüketimi ve arıza lambasının yanmasına neden olabilir

Exhaust Emissions

Yakıt Enjeksiyon Devresi Sorunları (Enjektörler/Yüksek Basınç)

Ara sıra

Kullanıcı raporları, çeşitli 1.6 Multijet versiyonlarında enjektörlerde ve/veya yüksek basınç devresinde (common rail) arıza veya sızıntı olduğunu bildiriyor

Fuel System

Fiat Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat yorumu: alınır mı, nasıl bir araba?

Fiat Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat için kaynaklarda öne çıkan başlık Rejenerasyonlardan kaynaklanan yağ seyrelmesi ve buna bağlı aşınma; alınır mı sorusunun cevabı büyük ölçüde 263A4000 tercihine ve bu başlıkların bakım/servis geçmişinde nasıl göründüğüne bağlı.

Fiat Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat teknik özellikler

Fiat Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat 2010 için bagaj hacmi 133 litre, yakıt tüketimi 5,5 l/100 km (şehir 6,8 l/100 km · şehir dışı 4,7 l/100 km), 0–100 hızlanması 14,9 saniye.

Bagaj hacmi
133 litre
Yakıt tüketimi
5,5 l/100 km (şehir 6,8 l/100 km · şehir dışı 4,7 l/100 km)
0–100 km/s
14,9 saniye
Azami hız
158 km/s
Lastik ebatları
195/60 R16
Yakıt deposu
60 litre
Boyutlar (U×G×Y)
4390 × 1832 × 1845 mm

Aynı versiyon, farklı yıl

Sık sorulanlar

Fiat Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat alınır mı?+
Tek bir evet/hayır yerine kaynaklardaki dikkat başlıklarını bakım geçmişiyle birlikte okumak daha güvenli. Bu sayfada öne çıkan başlık: Rejenerasyonlardan kaynaklanan yağ seyrelmesi ve buna bağlı aşınma. Alım kararı 263A4000 ve servis kayıtlarına göre değişir.
Fiat Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat nasıl bir araba?+
Kaynaklarda Fiat Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat için sık geçen dikkat çerçevesi: Rejenerasyonlardan kaynaklanan yağ seyrelmesi ve buna bağlı aşınma. Detaylı kartlar bu sayfadaki bilinen sorunlar bölümünde; motor/yıl tercihini birlikte okuyun.
Fiat Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat kronik sorunları neler?+
Kaynaklarda öne çıkan başlıklar: Rejenerasyonlardan kaynaklanan yağ seyrelmesi ve buna bağlı aşınma; Tıkalı partikül filtresi (FAP/DPF); Turbo/aktüatör arızaları veya sorunları.
Fiat Doblo 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat alırken nelere dikkat etmeli?+
2010 model 1.6 Multijet Start & Stop 7 Seat alırken servis geçmişi, test sürüşü ve motor/şanzıman uyarılarına bakmak gerekir. En sık raporlanan konular: Rejenerasyonlardan kaynaklanan yağ seyrelmesi ve buna bağlı aşınma; Tıkalı partikül filtresi (FAP/DPF); Turbo/aktüatör arızaları veya sorunları.
Carbeak verileri nasıl toplanıyor?+
Bu sayfadaki kartlar Difetti arıza veritabanı kayıtlarından türetilir; kaynak araç ile hedef araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu doğrulanır. Yetersiz kanıt olan başlıklar gösterilmez.

Doğrulayamadığımız iddiayı yazmıyoruz. Kartlar kaynak doğrulamasından geçmiş Difetti arıza kayıtlarına dayanır; hedef araç ile kaynak araç arasında marka, yakıt, motor ve nesil uyumu kontrol edilir.

Başka bir araca mı bakıyorsun?

Marka, model ve yılı seç, raporu 30 saniyede gör.

Hemen analiz et